Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Росіяни все частіше здаються в полон – СБУ
Росіяни все частіше здаються в полон – СБУ
П’ятниця 4 Березня, 2022

Триває восьма доба протистояння російському воєнному вторгненню.

Шалений опір українців і ЗСУ поступово змінили наступальний характер російських окупантів. Тож частішають випадки, коли солдати та офіцери РФ здаються в полон і відмовляються продовжувати наступ. І роблять це цілими організованими групами.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Так, у районі Миколаєва ЗСУ знешкодили російський десант, який намагався висадитись. Частина окупантів одразу здалися в  полон. Російський десантник у розмові  з матір’ю розповів їй, де він воював насправді. І заодно просив, щоб солдатські матері виходили на протести з вимогами забрати російські війська з України.

Згодом поблизу Миколаєва добровільно  здалися в полон ще шість російських танкістів.

У СБУ нагадують, що для родичів російських окупантів в Україні віднедавна функціонує Об’єднаний центр. До нього можуть звертатися матері російських солдатів, які хочуть забрати з полону своїх синів.

Триває восьма доба протистояння російському воєнному вторгненню. Окупаційні війська цієї ночі знову вдалися до тактики обстрілів житлових кварталів великих міст. 

В Чорному морі групи ворожого флоту продовжують вести вогонь по цивільних кораблях та захоплювати в полон моряків. В акваторії спостерігається рух десантного загону з чотирьох великих десантних кораблів та трьох ракетних катерів у напрямку Одеси.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors