Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Війна > Росія може знову атакувати Київ – Залужний
Росія може знову атакувати Київ – Залужний
Середа 7 Вересня, 2022

Війна, а точніше активна її фаза, найімовірніше триватиме і у 2023 році, а росія може знову спробувати атакувати Київ.

Про це йдеться у статті статті головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, написаної у співавторстві із заступником голови комітету ВР з питань нацбезпеки, оборони і розвідки генералом-лейтенантом Михайлом Забродським для “Укрінформу”.

Генерали вважають, що є всі підстави вважати, що повномасштабна війна росії проти України продовжиться і наступного року. На думку Залужного, сьогоднішня війна рф проти України не укладається у бліцкриг, який планував Путін, а також вона не подібна на інші війни у ХХІ столітті. 

“Тривалість війни вже вимірюється місяцями. І існують всі підстави вважати, що цей часовий рахунок перетне календарні межі 2022 року. У зв’язку з цим закономірно вже зараз розглядати перспективи на наступний рік. І робити це не лише в форматі передбачень та припущень”, – мовиться в статті.

Залужний та Забродський допускають можливість того, що путін повернеться до підступного задуму захопити Київ, а також зберігається загроза повторної атаки з території Білорусі.

“Не виключені з порядку денного і повернення до задуму захопити Київ  та загроза повторного розгортання бойових дій з території Республіки Білорусь. Але найбільше можливостей відкриває подальше просування на Південнобузькому напрямку з оперативного плацдарму на правому березі річки Дніпро”, – йдеться в повідомленні.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors