РОСАВА “перевзула” білоцерківські швидкі для оперативної боротьби з COVID-19

росава біла церква

У місті Біла Церква на Київщині компанія “РОСАВА” Костянтина Жеваго забезпечила автопарк “Білоцерківської станції екстреної медичної допомоги” та “невідкладної медичної допомоги” літніми шинами.

Розуміючи, що сьогодні в найскладніших умовах опинилися медустанови – в тому числі, екстренної медичної та невідкладної допомоги, підприємство передало 60 літніх та всесезонних автошин ROSAVA і PREMIORRI для автопарку білоцерківських «швидких».

“З настанням весняно-літнього сезону, карети «швидких» мають їздити на якісній сезонній гумі, – зазначили у підприємстві. Адже від своєчасного приїзду медиків залежить порятунок сотні тисяч життів”.

Як зазначила директор маркетингу компанії Олена Мегедь: “Компанія “РОСАВА” прийняла рішення забезпечити служби швидкої та екстреної медичної допомоги комплектами сезонних шин. Для цього ми оперативно звернулися до керівників цих служб з проханням надати нам необхідний перелік шин для їх автомобілів”.

Самі медики повідомили, що зазвичай  тендерний процес закупівлі шин в бюджетних установах надзвичайно довготривалий. І може затягнутися на місяці. А чекати так довго — в умовах швидкого поширення коронавірусу — не можна. Адже від своєчасного приїзду медиків залежать сотні тисяч життів.

“В даний момент, коли ми знаходимось на передовій, коли ми маємо бути як щит для наших громадян — такі компанії як “РОСАВА” та інші волонтерські організації, які нам допомагають, вносять великий вклад у підтримку сучасної медицини та допомагають”, — зазначив керівник Білоцерківської станції екстернної медичної допомоги Дмитро Сурмачевський.

У компанії Костянтина Жеваго “РОСАВА” наголосили, що не могли лишатись осторонь, коли в країні лихо. Надалі виробник шин планує долучити до благодійних ініціатив інші підприємства та організації, аби  спільними зусиллями подолати COVID-19 та зберегти здоров’я і життя людей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас