Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Бізнес > “Роллтон” інвестує 100 млн дол у розширення свого заводу у Білій Церкві
“Роллтон” інвестує 100 млн дол у розширення свого заводу у Білій Церкві
Понеділок 14 Лютого, 2022

ТОВ “Маревен Фуд Європа” оголосить про проєкт 15 лютого.

Про такі плани компанії повідомив виконавчий директор UkraineInvest Сергій Цивкач. Будівельні роботи, за його словами, виробник локшини розпочне у березні цього року.

Інвестиції попри ризики

В UkraineInvest наголошують, що не бачать відтоку інвесторів серед своїх клієнтів попри напружену ситуацію на українських кордонах. Сергій Цивкач нагадав, що ТОВ “Маревен Фуд Європа” за час своєї роботи в Україні уже інвестувала 60 мільйонів доларів у виробництво харчових продуктів на території нашої держави.

Наступного тижня відбудеться презентація ще одного проєкту на 100 мільйонів доларів компанії “Маревен Фуд”, будівництво якого розпочнеться у березні 2022 року. Це означає, що інвестор довготерміново планує і не панікує, коли бачить інформацію, пов’язану із ситуацією на кордоні,
– зазначив Цивкач.

Додамо, що ТОВ “Маревен Фуд Європа” – виробник продуктів швидкого приготування і кулінарної продукції. Входить у склад міжнародної групи компаній Mareven Food Holdings. Компанія виробляє вермішель, локшину, супи і картопляне пюре швидкого приготування, універсальні приправи тощо під відомим брендом “Роллтон”.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors