Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > “Результативне виконання бойових завдань вимагає ретельного планування”, – Сергій Наєв
“Результативне виконання бойових завдань вимагає ретельного планування”, – Сергій Наєв
Неділя 5 Листопада, 2023

У підрозділах, що діють у Північній операційній зоні, запроваджують нові методики бойової роботи.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Про це Командувач Об’єднаних Сил ЗС України повідомив у своєму телеграм-каналі.

“Щоб перемагати одного героїзму та звитяги недостатньо. Результативне виконання бойових завдань вимагає ретельного планування, розуміння мети бою і способів її досягнення, а також чіткої взаємодії кожного бійця. 

Саме таку філософію бойової роботи ми запроваджуємо в підрозділах, що діють у Північній операційній зоні. 

Провідниками системного підходу виступають бійці підрозділів, що пройшли горнило боїв на сході та півдні нашої країни, і, зазвичай, власним здоров’ям платили за набутий досвід”, – Наєв.

В Командуванні Об’єднаних Сил ЗС України додали, що за словами командувача, українському війську необхідно якомога швидше позбутися радянських методик. Вони давно морально і практично застаріли.  

Під час робочої поїздки генерал-лейтенант Сергій Наєв високо оцінив вишкіл за новими методиками одного з підрозділів, що виконує завдання в Північній операційній зоні.  

– Я спостерігав за виконанням навчальних завдань: за легендою, ворог захопив частину наших окопів, і контрдиверсійний резерв здійснив висування до ділянки, де ворог хотів закріпитися. Вибили ворога, знищили його, захопили полонених, надали допомогу пораненим, тобто виконали низку стандартних процедур. Було приємно стежити за тим, як професійно й майстерно були виконані ці процедури. Навчання дійсно пішли на користь, – зазначив командувач.  

На знак подяки за результативну роботу підрозділ отримав у подарунок квадрокоптер. Своєю чергою головний сержант підрозділу на псевдо Камиш запевнив командувача, що тепер, коли підрозділ має додаткові «очі», жодне ДРГ не пройде на його ділянці відповідальності.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors