Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Бізнес > Рейтинг +. Топ веб хостинг Україна для бізнесу
Рейтинг +. Топ веб хостинг Україна для бізнесу
Середа 16 Листопада, 2022

Одна з ключових цілей, якими задається власник сайту – пошук якісного хост-провайдера \, завданням якого буде не лише надання послуг клієнту, а й збереження сайту на своїх серверах та забезпечення повного доступу до нього в будь-який час. Найважливішим в цій справі є саме якість роботи хостера, адже, хто захоче платити за хостинг, який постійно буде гальмувати або не завантажуватись взагалі. Ще одним не менш важливим аспектом є саме індексація та корисний та релевантний вміст самого ресурсу.

Щоб не «прогоріти» при виборі зручного та надійного хостинг-сервісу варто не тільки ознайомитися з уже відомими вам платформами, а й врахувати всі «за» та «проти» кожної з них окремо, звертаючись до методів та критерії в оцінки провайдерів як в Україні та і за її межами.

Ми підготували порівняння топ 3 найкращих недорогих та надійних хостинг сервісів України станом на 2022-2023 роки та декілька порад по тому як обрати найкращий сервіс для свого сайту.

1.HOSTIQ.UA

Багато років стабільної ​​та кропіткої роботи цього провайдера і цілодобова професійна техпідтримка завжди виводили його на перші місця усіх рейтингів. Більше ніж 30 тарифних планів різних типів хостингу: віртуальний хостинг, реселер хостинг, VPS та інші типи послуг веб провайдерів необхідних для вашого бізнесу. Тарифи провайдера стартують від 5$ на місяць.

Переваги над іншими конкурентами:

 • Швидкість відгуку – 99,97%.
 • Up-time серверів – 99,95%.
 • Розв’язання проблем техпідтримкою в режимі 24/7 із середнім часом на усунення 25-60 хвилин. Середня швидкість відповіді в чаті 34 секунди, а в тикеті – 40 хвилин.
 • Підтримка всіх популярних CMS (є навіть пакети з встановленими платформами).
 • Велика кількість навчальних відео та статей, які полегшать вам роботу з різними аспектами хостингу.
 • Можливість вибрати дата-центр не лише в Україні, а й у США та Європі.
 • Домен в подарунок, ssl сертифікат
 • Знижка до 40% за хостинг при умові оплати за тривалий термін

2. Хостинг Україна (Ukraine)

“Ukraine” – це одна із найстаріших хостинг платформ, яка почала працювати 2004 р. Користувачі полюбили цього провайдера за якість серверного обладнання та хорошу техпідтримку. Компанія постійно росте та впроваджує нові технології. “Ukraine”пропонує хостинг в Україні, США та Європі. Крім того, компанія пропонує реєстрацію доменів і опцію backorder (перехоплення доменів, що звільняються).

Тарифи стартують від $5,02 на місяць із тестовим періодом всього 5 днів.

Переваги:

 • Швидкість відгуку – 99,92%.
 • Up-time серверів – 99,94%.
 • Вирішення питань техпідтримкою займає від 40 до 110 хвилин у середньому.
 • Ssl сертифікат в подарунок
 • Зручна адмін панель

3.HOSTPRO

HOSTPRO – український хостинг провайдер, послуги якого орієнтовані більше на корпоративних клієнтів, ніж на власників невеликих сайтів. Мінімальна вартість тарифного плану стартує від 3, 80$ на місяць. Компанія пропонує велику кількість послуг та можливостей у своїх тарифних планах як для новачків, так і для профі.

Переваги:

 • Швидкість відгуку – 99,94%.
 • Up-time серверів – 99,9%.
 • Відповідь техпідтримки загалом займає 30-70 хвилин.
 • Цілодобова техпідтримка.
 • Наявність litespeed серверів.

Тож як обрати кращого провайдера для власних потреб чи бізнесу? Почніть із основних пунктів:

Пропускна спроможність

Перше, що потрібно зробити при пошуку провайдера – визначити, яка пропускна здатність і скільки дискового простору вам знадобиться. Якщо ваш сайт містить багато графіки, десятки сторінок та велику кількість трафіку, вам потрібна буде висока пропускна спроможність та багато місця на диску. Якщо ж ваш сайт базовий та не створює багато трафіку, вам знадобиться набагато менше дискового простору та пропускної спроможності.

Сумісність

Не забудьте про сумісність. Спочатку уточніть, яку операційну систему обслуговує провайдер, щоб вам не довелося її змінювати.

Надійність

Надійність та доступність – найважливіші характеристики, які потрібно враховувати під час вибору веб-хостингу. Значення доступності кращих хостингових компаній, які називаються «аптайм» зазвичай, становить 98-99 відсотків.  

Безпека

Безпека є також важливим аспектом. Наприклад, міжмережні екрани, щоденне резервне копіювання та перевірка користувача з сповіщеннями про зміни – ознаки хорошої хостингової компанії.

Ціни та ефективність веб-хостингів

Деякі вибирають провайдерів веб-хостингу, звертаючи увагу лише на ціну. Звичайно, ціну треба брати до уваги, але це не найкраща стратегія. Майже всі провайдери пропонують тарифні плани для будь-якого бюджету.

Клієнтська служба та підтримка провайдерів хостингу

Навіть якщо ви чудово знаєтеся на сайтобудуванні, краще бути впевненим, що в разі чого вам є до кого звернутися. Переконайтеся, що ваш провайдер веб-хостингу має цілодобову службу підтримки з різними способами звернення. Найбільш надійні провайдери забезпечують підтримку електронною поштою, телефоном та онлайн-чатом, надаючи вам можливість вибору.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors