Привітання Сергія Наєва з Днем ракетних військ та артилерії

День ракетних військ та артилерії артилерії

Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв привітав ракетників та артилеристів з професійним святом.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

Від імені Командування об’єднаних сил Збройних Сил України та себе особисто, щиро вітаю Вас із професійним святом — Днем ракетних військ та артилерії!

У протистоянні російській агресії Ви демонструєте себе як професійний і кваліфікований рід військ Збройних Сил України. Щодня доводите свою високу бойову готовність і злагодженість підрозділів.

Вас недарма називають «богами війни», адже на Вашу вогневу підтримку чекають у найскладніших ситуаціях в ході бойових дій. Переконливим підтвердженням цього є провідна участь підрозділів ракетних військ і артилерії в проведенні Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

Впевнений, що Ваша військова звитяга, відданість військовій професії та самовіддане служіння українському народові й надалі будуть нарощувати бойові спроможності ракетних і артилерійських підрозділів.

Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, злагоди та добробуту! Висловлюю повагу та вдячність за Вашу службу, запал та невтомність!

Слава Україні!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас