Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Привітання Командувача об’єднаних сил ЗСУ з нагоди Дня Соборності України
Привітання Командувача об’єднаних сил ЗСУ з нагоди Дня Соборності України
Субота 22 Січня, 2022

Командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв привітав українців з Днем Соборності України.

Дорогі побратими і посестри! Шановні ветерани Збройних Сил України!

22 січня 1919 року ввійшло до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на Софійській площі в Києві відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів. На волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

Культурні та ментальні відмінності між українцями Сходу й Заходу існували завжди, однак наші співвітчизники завжди прагнули єдності. Саме тому Акт возз’єднання був історичним фактом, який показав безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ, протиставити українців один одному.

Ми пам’ятаємо, як 21 січня 1990 року жителі багатьох населених пунктів по дорозі між Києвом і Львовом утворили живий ланцюг, відзначивши цю історичну дату.

А, після подій на Майдані ми впевнено можемо сказати, що наша сила – в єдності. Українська ідентифікація – це те, що одночасно поєднує і відрізняє нас від інших. Ми пишаємось тим, що ми разом.

Всі ці події дуже символічні й сьогодні. Адже з 2014 року найкращі сини та доньки України виконують бойові завдання на передовій заради цієї єдності, проливають кров за територіальну цілісність та незалежність України.

Ці зусилля спрямовані на те, щоб звільнити наших братів і сестер з-під російської окупації, адже прагнення українців жити спільно в єдиній державі є непереможним.

Ми низько вклоняємося перед загиблими учасниками Революції Гідності. Ми будемо вічно пам’ятати побратимів і посестер, які загинули під час Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.Наш обов’язок – продовжувати боротьбу за себе і за них.

У цей день бажаю Вам стійкості, впевненості та віри! Ваша самовіддана служба, високий професіоналізм, добрі справи та чуйні серця рухають Україну вперед, змінюючи її на краще.

Слава Україні!
Разом переможемо!
генерал-лейтенант Сергій НАЄВ

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors