Протягом одного дня білоцерківці двічі знаходили боєприпаси

Протитанкова міна. Біла Церква

Боєприпаси були виявлені 8 листопада на вул. Полковника Коновальця та на вулиці Петра Запорожця у Білій Церкві.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Про це повідомили у пересслужбі патрульної поліції.

“Впродовж вчорашнього дня громадяни двічі знаходили боєприпаси:
Перша ситуація трапилась вранці на вулиці Полковника Коновальця, коли на планшет патрульних надійшло повідомлення про виявлення протитанкової міни часів Великої вітчизняної війни.
Наступний інцидент мав місце ввечері на вулиці Петра Запорожця, коли заявник в притоці річки Рось знайшов предмети, схожі на боєприпаси”, – йдеться у повідомленні.

В результаті обох випадків інспектори викликали працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, огородили та охороняли місця подій до приїзду рятувальників.

Патрульна поліція нагадує, у разі виявлення боєприпасів або предметів, за зовнішніми ознаками схожих на боєприпаси, необхідно:

  • зберігати спокій;
  • за можливістю попередити про підозрілий предмет осіб, які знаходяться поруч;
  • позначити місце перебування предмета, а по можливості огородити його (для огорожі можна використовувати різні підручні матеріали: дошки, жердини, гілки, мотузки, шматки матерії тощо);
  • негайно повідомити про знахідку чергові служби 101 і 102 (повідомлення робити не поспішаючи, чітко, із зазначенням точної адреси (орієнтирів) місця знаходження предмету);
  • очікувати на безпечній відстані від місця знаходження предмета представників ДСНС, при цьому здійснюючи заходи щодо недопущення до небезпечної зони сторонніх людей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас