Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Кримінал > Прокуратура вимагає повернення “Білоцерківському лісовому господарству” понад 28 га земельної ділянки
Прокуратура вимагає повернення “Білоцерківському лісовому господарству” понад 28 га земельної ділянки
Вівторок 24 Січня, 2023

Білоцерківська окружна прокуратура через суд вимагає скасувати рішення про державну реєстрацію права постійного користування, повернути земельну ділянку лісогосподарського призначення площею понад 28 га вартістю понад 1,9 млрд грн у власність держави.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Київської області.

Прокуратура встановила, що вказана земельна ділянка перебувала у державній власності та передана у постійне користування ДП «Білоцерківське лісове господарство» ще у 2005 році. Проте, державний реєстратор без будь-яких правових підстав незаконно зареєстрував право постійного користування на неї за приватним товариством.

Реагуючи на виявлений факт, прокуратура до суду направила позовну заяву. Наразі Господарський суд Київської області відкрив провадження за позовом прокуратури. 

Також, за цим фактом прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 365-2 КК України. На даний час, досудове розслідування триває.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors