Прем’єр-міністр відвідав Білу Церкву: пообіцяв доплати медикам і нові автомобілі

прем'єр у білій церкві

В рамках робочої поїздки до Київської області Прем’єр-міністр Денис Шмигаль відвідав Білоцерківську станцію екстреної медичної допомоги КНП Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Він пообіцяв медикам доплати і нові автомобілі.

Про це повідомляє пресслужба уряду.

Очільника Уряду супроводжували Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, т. в. о. голови Київської облдержадміністрації Василь Володін та міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий. 

Екстрена медична допомога та лікарні “першої хвилі” на 70% забезпечені засобами індивідуального захисту. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час відвідання станції екстреної медичної допомоги в Білій Церкві на Київщині.

Під час візиту Денис Шмигаль ознайомився з роботою станції екстреної медичної допомоги та Центральної диспетчерської служби, обговорив з працівниками питання роботи станції та запевнив медиків, що Уряд веде роботу із забезпеченням медичних закладів необхідною технікою, обладнанням та відповідною оплатою праці. Зокрема, Денис Шмигаль поінформував, що ухвалено рішення про виділення майже 1 млрд грн на автомобілі швидкої допомоги. 

Шмигаль запевнив учасників зустрічі, що уряд прагне в найкоротші терміни забезпечити доплати в розмірі 300% від зарплати всім медикам, які працюють із пацієнтами, що хворіють на Сovid-19.

«Ми за березень здійснили вже всі виплати, за квітень виплати підуть через НСЗУ через прямі угоди з медзакладами. Станом на вчора фактично 90% угод підписані, а по екстреній медицині – всі 100% угод. Тому в подальшому виплати мають бути вчасними», – сказав Денис Шмигаль.

Також він розповів лікарям, що вчора Уряд погодив призначення Василя Володіна головою Київської облдержадміністрації, але найближчим часом остаточне рішення повинен ухвалити Президент. «Домашнє завдання нового керівника – приділити увагу екстреній медицині комплексно і вашій станції, зокрема», – наголосив Прем’єр-міністр.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас