Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен відвідала Білу Церкву
Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен відвідала Білу Церкву
Понеділок 23 Січня, 2023

Українські підприємства з водопостачання та водовідведення з початку повномасштабної війни зіткнулися з серйозними викликами в забезпеченні населення якісною водою. Багато переміщених осіб знайшли притулок у Білій Церкві. Чисельність населення збільшилася з 320 000 до 350 000, що створило значне навантаження на і без того застарілі системи водопостачання.

Вже кілька місяців Міжнародна організація з міграції (МОМ) допомагає ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» в модернізації обладнання. Команда МОМ з питань водопостачання, санітарії та гігієни (ВСГ) застосовує комплексний підхід і вирішує проблеми водопостачання, водовідведення та опалення міста одночасно.

Під час поїздки в Білу Церкву Посол Анка Фельдгузен відвідала водосховище і насосну станцію, де на власні очі ознайомилася з результатами роботи МОМ.

«Рада була побачити, що МОМ вже кілька місяців за фінансової підтримки Німеччини модернізують та ремонтують системи водопостачання та водовідведення в Білій Церкві. Це покращить умови життя в місті, яке прийняло переселенців з інших регіонів України», – Анка Фельдгузен.

З мером міста Геннадієм Диким обговорили генеральний план міста, заходи з покращення інфраструктури в об’єднаній громаді, іноземні інвестиції та зелену енергетику.

ℹ️ Уряд Німеччини минулого року надав 57 мільйонів євро на підтримку МОМ для впровадження програм допомоги внутрішньо переміщеним особам в Україні.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors