Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Поранені воїни отримали відзнаки Командувача: генерал Наєв відвідав госпіталь на Київщині
Поранені воїни отримали відзнаки Командувача: генерал Наєв відвідав госпіталь на Київщині
Середа 25 Січня, 2023

Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав один із військових госпіталів Київської області.

Про це повідомляє Відділ зв’язків з громадськістю Командування Об’єднаних Сил ЗС України.

У травматологічному відділенні медики розповіли командувачу про характер травм, яких зазнали військовослужбовці, перебіг лікування та терміни одужання.

Генерал-лейтенант Сергій Наєв поспілкувався з пораненими воїнами та вручив їм відомчі відзнаки за мужність і самовідданість, виявлені при захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України.

– Дякую вам за службу та бажаю якнайшвидшого одужання, – наголосив командувач.

За словами генерал-лейтенанта Сергія Наєва, солдатська робота – це надважливий аспект нашої спільної перемоги.

– Без звичайного солдата жоден командувач не буде мати перевагу на полі бою, не буде мати змогу виконати поставлене завдання. Ми вдячні воїнам, які не шкодуючи власного здоров’я, демонструють героїчні вчинки в районах виконання бойових завдань, – підкреслив командувач.

Відзнаки з рук командувача отримали не лише поранені бійці, а й персонал цього військового шпиталю.

– Кожен день і кожну ніч ви працюєте над покращенням здоров’я поранених і травмованих військових. Це ваш особистий внесок у справу перемоги над російським агресором. Ви також є захисниками України, оскільки зберігаєте життя наших воїнів. Щиро дякую вам і вашим родинам, – сказав командувач.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors