Вигідніше сплачувати штрафи: керівників будівельних ТЦ вчергове оштрафували за порушення карантину

Правоохоронці столичного регіону виявили порушення вимог карантину у торгівельно-будівельних гіпермаркетах міст Біла Церква, Боярка та Буча.

Про це повідомляє поліція Київської області.

Зазначимо, що представники малого та середнього бізнесу столичної області виконали вимоги Уряду країни і припинили свою діяльність, усвідомлюючи, що вони можуть наражати на небезпеку життя та здоров’я громадян. Адже обмежувальні карантинні заходи спрямовані на непоширення небезпечної інфекції корона вірусу.  

Однак, поняття «Закон один для всіх» не сприймають власними великого бізнесу, директори будівельних гіпермаркетів. Саме вони порушують право на справедливість, оскільки отримання прибутків переважає над здоровим глуздом. 

Відносно них поліцейські вже складали адміністративні протоколи за порушення умов карантину за ст. 44-3 КУпАП. І це, на жаль,  ніяким чином не вплинуло на їхнє бажання збільшити заробітки і вони знову відновили свою діяльність, наражаючи своїх покупців на небезпеку.

Працівники поліції Київщини цього разу знову зібрали докази продажу будівельних матеріалів громадянам, опитали свідків і склали на власників торговельних центрів адміністративні протоколи за ст. 44-3 КУпАП. 

Адмінматеріали будуть направлені до суду для прийняття рішення.

Відповідно до чинного законодавства посадовцям загрожує штраф у розмірі від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 34 тисячі до 170 тисяч гривень.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас