Поліція притягнула до відповідальності керівників будівельних ТЦ за порушення карантину

Будмаг

У той складний час, коли свою діяльність припиняють підприємці різного рівня, дотримуючись вимог карантинних заходів, деякі з  них порушують закон і намагаються на цьому заробити більші статки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Про це повідомляє прес-служба поліції Київської області

Так, на території кількох районів, а саме в Білоцерківському, Бориспільському та Києво-Святошинському деякі керівники великих торговельних центрів продовжили свою діяльність в частині торгівлі забороненими товарами.   

Таким чином суб’єкти господарювання порушили вимоги Постанови  Уряду країни щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.

Працівники поліції Київщини зібрали достатньо доказів продажу будівельних матеріалів громадянам, опитали свідків і склали на власників цих торговельних центрів адміністративні протоколи за ст. 44-3 КУпАП.

Адмінматеріали будуть направлені до суду для прийняття рішення.

Нагадаємо, що відповідно до чинного законодавства посадовцям загрожує сплата штрафу у розмірі від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це становить від 34 тисячі до 170 тисяч гривень.

Поліція вкотре звертається до пересічних громадян та підприємців не порушувати умов карантину, бути свідомими та законослухняними!  

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас