Поліція працюватиме краще: на Білоцерківщині стартував пілотний проект

3 січня у Білоцерківському відділі поліції стартував пілотний проект з оптимізації структури секторів реагування патрульної поліції та вдосконалення діяльності чергової служби.

В офіційному запуску проекту взяли участь очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов, начальник департаменту превентивної діяльності НПУ Ігор Бабич, керівництво Білоцерківського відділу поліції та інші посадові особи.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Відповідно до Закону України «Про Національну поліцію», серед основних повноважень поліції – це своєчасне реагування на заяви та повідомлення від громадян.

Діюча структура секторів реагування патрульної поліції Білоцерківщини не в повній мірі давала можливість організовувати службу цих підрозділів належним чином. Тож такі зміни покликані покращити роботу поліцейських у сфері реагування на повідомлення про події та злочини.

Після оптимізації збільшиться кількість екіпажів груп реагування у Білоцерківському районі. Відбудеться перерозподіл території зони обслуговування для кожного наряду поліції, що у свою чергу пришвидшить час реагування та прибуття  груп реагування патрульної поліції на місце правопорушення.

Також відбулась оптимізація структури у підрозділі ювенальної превенції. У Білоцерківському відділу поліції створений сектор ювенальної превенції. Це покращить роботу ювенальних поліцейських, зокрема щодо створення  безпекового середовища для дітей.

У разі успішного втілення пілотного проекту він у подальшому буде реалізований на всій території України. 

Рекомендовано для Вас