Поліція Білої Церкви перегляне справу по моторошній ДТП, внаслідок якої жінка втратила ногу (Відео)

Поліція Білої Церкви закрила за терміном давності (минув рік) справу про ДТП, внаслідок якої жінка втратила ногу. Спочатку справу кваліфікували як легкі тілесні ушкодження.

Наразі відновили досудове розслідування, перекваліфікували на ч.2 ст. 286, призначили відповідні експертизи, направили на погодження до прокуратури проект підозри.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Життя постраждалої жінки змінилось в одну мить, Ніна Хоменко попри свої за 70 зажди була на ногах, праювала до останнього. Внаслідок ДТП, їй ампутували ліву ногу, права нерухома і як суцільна рана. 3 місяці в лікарні, 5 операцій. Шкіра на нозі, яку намагалися врятувати, ніяк не приживалась.

ДТП сталась на околиці міста. Жінка переходила дорогу на червоний колір для автомобілів. Тут нема пішохідного переходу, але саме так переходять містяни дорогу в цьому місці. Жінка не встигла зробити останній крок до тротуару, як поїхала вантажівка з асфальним катком, яка зачепила жінку за ремінь сумки і протягнула метрів з 50, майже до зупинки. Водій говорить, що жінку не бачив.

Всі машини стояли, а він чи по телефону говорив, чи що він робив. Почав їхати, всі почали кричати і сингалити до нього, а він їхав. Водії повиходили, а він не вийшов з машини, – говорить постраждала.

Водій родом із Саливонок, Васильківського району за 15 км від місця ДТП. Йому 33 роки. Дмитро своєї провини не визнає, говорить, що їхав на зелений колір. Що справу закрито – вперше чує і запевняє, що чекав суду.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас