Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Поліцейський-пауерліфтер з Білоцерківщини став чемпіоном України
Поліцейський-пауерліфтер з Білоцерківщини став чемпіоном України
Четвер 30 Липня, 2020

25-26 липня  у столиці відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу та окремих вправ, де взяли участь понад 225 спортсменів зі всієї України.

Як повідомляє Управління фізичної культури і спорту Київської обласної адміністрації, поліцейський з  Білоцерківщини, старший лейтенант поліції Микола Янушев змагався у вправі “тяга” у ваговій категорії до 75 кг і виборов дві нагороди.  У своїй категорії спортсмена посів перше місце та взяв срібло у абсолютній першості.

У тяжкій боротьбі з суперниками Янушев подолав штангу вагою у 237,5 кг та виконав норматив майстра спорту міжнародного класу.

Микола Янушев багато років, працюючи поліцейським, присвячує вільний  від служби час тренуванням. Активно бере участь у змаганнях з пауерліфтінгу. А також є багаторазовим чемпіоном і призером обласних всеукраїнських змагань «Динаміада» з гирьового спорту, які проводяться серед співробітників силових відомств.

За словами поліцейського, наступною його «сходинкою» стане здобуття  перемоги на чемпіонаті Європи.