Поліцейські Білої Церкви з’ясовують обставини поранення 12-річної дитини в школі

ножове поранення в школі біла церква, ножове поранення в школі біла церква, поранився ножем у школі

Сьогодні, 10 вересня до поліції надійшло повідомлення про ножове поранення учня однієї з шкіл Білої Церкви. Про це до Білоцерківського районного управління поліції повідомила секретар школи.

Про це повідомило Білоцерківське районне управління поліції.

Ювенальні поліцейські, які виїхали на місце, з’ясували, що під час уроку малолітній намагався дістати ластик з-під пластикової ємності за допомогою канцелярського ножа. Під час такої спроби, внаслідок власної необережності учень поранив собі руку ножем в області зап’ястя.

Хлопчика одразу доправили до кабінету медичної сестри та надали першу необхідну допомогу. Батьків про подію сповістили працівники школи.

В подальшому дитину госпіталізували до дитячої лікарні. Наразі відомо, що життю та здоров’ю хлопчика нічого не загрожує.

Білоцерківське районне управління поліції:

Шановні батьки! Звертаємось до кожного з вас, проводьте зі своїми дітьми роз’яснювальні бесіди щодо безпеки у школі. Систематично нагадуйте дітям загальноприйняті правила поведінки та, при можливості, не допускайте користування небезпечними предметами, які можуть становити загрозу життю та здоров’ю.

Рекомендовано для Вас