Покаяння не буде: у Білій Церкві злочинці погрожують розправою над постраждалою родиною

злочинці біла церква, розплатились підробними грошима біла церква, злодії біла церква, поліція біла церква

19.10.20 р. в одному із закладів громадського харчування Білої Церкви дві неовнолітні особи ромської національності здійснили розрахунок фальшивою копюрою. “Операція” була зафіксована камерами відеонагляду. І розлетілася сторінками соціальних мереж.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пекарня Їжак. Орієнтовно Площа Волі. Два відбитих хлопця ходять з пачкою фальшивих грошей по 100-200 грн. В 13:00 завітали до нас. Спочатку вішають на вуха, заплітають язик. Що по чому, це не треба і тд. Взяли один пиріжок. Кинули 100 грн. Отримали здачу і вибігли з магазину. Не стоїть апарат для перевірки на фальш, але ж є камери) Максимальний репост, бо ці хлопці ходять вже напевне по іншим закладам. Давайте зробимо їх трішки знаменитими на наше місто. Дякую ❤️ @stambool_

Допис, поширений Підслухано Біла Церква (@pidsluhano_bilatserkva)

Завдяки оперативності охоронців одного з торгівельних центрів міста, білоцерківські патрульні затримали юнаків, які розрахувались в магазині фальшивими купюрами.

19 жовтня, близько 15-ї години, на лінію 102 надійшов виклик про те, що в торгівельному центрі на вулиці Ярослава Мудрого чоловік намагався розрахуватись за товар фальшивими купюрами номіналом в 100 та 200 гривень. Охоронець затримав одного з хлопців, іншого наздогнали вже на вулиці.

Поліцейські швидко прибули за вказаною адресою, де виявили двох неповнолітніх юнаків та працівників охорони. Інспектори викликали на місце події слідчих та працівників ювенальної превенції.

Було написано заяви, пояснення, – все згідно Кримінально процесуального кодексу України.

Постраждалий:

Заяви, пояснення – все по КПК)
Здавалося б можна зітхнути. Справедливість “восторжествовала”, АЛЕ не тут то було. Зловмисників того ж вечора відпустили і зараз вони розгулюють містом.  Ввечері почалися погрози на адресу моєї сім’ї та в мою адресу в часності… Жорсткі погрози. Розправою і т.д. Всі ми прекрасно знаємо циганську натуру. Ходять завжди кучками. Підрізати когось, як пачку насіння вилузати.
У мене питання, коли буде безпечно жити в нашому місті???? Коли люди , що потребують допомоги відповідних органів будуть її отримувати??
Я кажу НІ безнаказанності
Я кажу НІ панібратству, яке  прикриває злочин

Всі смс з погрозами були записані голосивими. Після того, як я сказав, що завтра всі погрози будуть на Брестській, злочинці відразу почали давати задню і просити видалити всі пости та сторіс. Але вже занадто пізно, друзі. Головою спочатку думати треба, а не язиком молоти. Якщо на місцевому рівні будуть далі ігнорувати такі випадки, підемо далі. Це не є проблемою!

І ТАК, я не зупинюсь, бо порядок це відповідальність кожного!!!!!
Поширюйте пост, аби зробити цих хлопців більш популярними!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас