Подробиці нападу лікаря-різника на білоцерківця вночі на Таращанському мосту (Відео)

лікар-різник, різник біла церква, зарізав на таращанському мосту, напад на таращанському мосту, лікар різник в білій церкві, лікар наніс ножові поранення, напав з ножем таращанський міст, вбивство на таращанському мосту

Кривавий м’ясник, інакше цього нелюда і не назвеш. У Білій Церкві лікар-хірург пошматував випадкового перехошого. Гострим лезом він орудував професійно, завдав аж 11 ран: перерізав горло, порубав руки та плечі. Нещасна жерства стекла кров’ю.

Це просто не вкладається у голові, скільки у цього лікаря виявилося жорстокості.

Адже буквально кілька місяців тому його вже затримували, за те що ледь не заколов знайомого викруткою, наніс майже 40 ударів. Але тоді жертва хірурга, на щастя, вижила.

Але, як так сталося, що, бувши підсудним, Борис Макаров приймав пацієнтів, гуляв містом з ножем і шукав нову жертву.

Деталі у сюжеті Надзвичайних новин.

Зів’ялі троянди та яскраво помаранчевий траурний вінок на Таращанському мосту ще довго нагадуватиме місцевим про звіряче вбивство. Вночі тут безжально покрамсали 45 річного чоловіка. Свою жертву нелюд залишив на місці стікати кров’ю.

Непритомного чоловіка на мосту помітив водій, який проїжджав повз, він і викликав поліцію та медиків.

На пораненому не було і живого місця. Нападник буквально порубав його тіло гострим лезом, рани були аж до кісток. Олександр втратив дуже багато крові і загинув.

Провоохоронці буквально посекундно перевірили, що напередодні жорстокого нападу відбувалося на вулиці і взяли слід ймовірного вбивці.

На відео (внизу сторінки) 38-річний Борис спокійно йде до магазину, прогулюється містом, наче й то не він щойно пошматував людину.

Вже у відділку чоловік зізнається у скоєному, але переконує – так захищав власне життя. За його словами, жертва нанесла йому удар барсеткою чи сумкою в голову, і це ним було розцінено як напад. А в цілях самооорони з собою мав кухонний ніж.

Борис, який розгулює вулицями із ножем, переконує, що вбивати нікого не збирався, просто кілька разів махнув лезом і утік.

Ножем він орудував професійно. Ще б пак, Борис досвідчений хірург, майже 10 років чоловік оперував у Володарській лікарні. Проте неодавно змінив спеціальність, став працювати лікарем ультразвукової діагностики.

Борис приймав пацієнтів аж доки його не арештували. Колеги кажуть, хоч Борис і надто зверхній, але лікар талановитий. А останнім часом став відлюдькуватим, уникав компаній, а якось ледь не влаштував бійку із іншим хірургом просто на очах у переляканих відвідувачів лікарні.

Під білим халатом ховався справжній звір. Вдумайтеся, коли штрикав перехожого на мосту, лікар уже був під слідством за замах на вбивство, він 40 разів вдарив викруткою знайомого. Дружина хірурга влаштувала поруч з фотостудією стоматологічний кабінет і Борис запідозрив, що благовірна крутить з фотографом інтрижку.

Тоді навіженого ревнивця спіймали, але, подейкують, що чоловік вибачився та відкупився від жертви. Суд відпустив медика під нічний домашній арешт і лише вдень він міг вільно розгулювати містом.

Чого цього разу Борис обрав за жертву випадкового перехожого, слідтво ще має з’ясувати. А от сусіди загиблого Олександра не вірять, що той міг кинутися у бійку. Кажуть, що чоловік був зразковим сім’янином, виховував доньку, алкоголем не зловживав, а того фатального вечора повертався з роботи додому.

Припускають, що Олександр лише за страшним збігом потрапив під руку навіженого хірурга.

Цього разу, лікаря-різника таки запроторилил за грати. За жорстоке вбивство кат у білому халаті може загриміти за грати на 15 років.

Нагадаємо, на Таращанському мосту лікар-різник по-звірячому познущався з перехожого, нанісши йому 11 колото-різаних ран (Відео).

Рекомендовано для Вас