Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Пін ап бонус при реєстрації
Пін ап бонус при реєстрації
Понеділок 24 Жовтня, 2022

Ігрова платформа відкриває доступ до ігрових автоматів та спортивних ставок. Сайт пропонує всім новачкам пін ап бонус при реєстрації. Він активується автоматично після створення аккаунта, підтвердження контактів та внесення мінімальної суми на депозит. Далі передбачено нарахування гемблерам до 10 тисяч гривень. Ці кошти можна витратити на азартний контент офіційного порталу. Також доступні й інші бонусні формати на сайті, з якими ми ознайомимося докладніше.

Створення аккаунта

Ви маєте пройти реєстрацію, якщо розраховуєте на доступ до азартного софта на гроші та нарахування бонусів. Для цього потрібно обрати зручний варіант:

  1. Перехід у розділ реєстрації на офіційному порталі із зазначенням електронної пошти. 
  2. Вказання електронної адреси, яку ви маєте підтвердити. 
  3. Авторизація через один із запропонованих месенджерів.
  4. Формат входу в 1 клік, коли адміністрація пропонує автоматичну генерацію пароля та логіна.

Загалом процедура реєстрації займає близько 3 хвилин. Ви можете розраховувати на створення аккаунта лише в тому випадку, якщо раніше не реєструвалися в системі. Вводити персональні, контактні дані варто уважно, оскільки деякі позиції далі ви не зможете змінити. Адміністрація обов’язково перевіряє всю інформацію, а сама процедура створення аккаунта передбачає проходження верифікації. Через скан паспорта ви підтверджуєте своє повноліття та особисту інформацію.

Вітальний бонус до 10 тисяч гривень

Всім новачкам пропонують отримати до 10 00 гривень. Для активації бонусу потрібно не лише створити аккаунт, але й внести кошти на депозит. Мінімальна сума поповнення становить 500 гривень. Далі адміністрація дарує 100% від цієї суми.

Правилами реєстраційного пакета встановлено, що вивести суму бонусу ви відразу не зможете. Його потрібно відіграти. Адміністрація визначила вейджер 50 множників, тому виникають певні труднощі. Додатково нараховують ще й фріспіни. 250 безкоштовних обертів можна використати для запусків ігрових автоматів без фінансових ризиків.

Інші популярні формати бонусів для клієнтів

Серед користувачів популярна функція кешбека. Гравцям пропонують повернення до 10% від суми програшу. На регулярній основі адміністрація повертає гемблерам їх кошти. Максимальна сума з кешбеку може сягати 10 000 гривень. Їх потрібно також відіграти, проте множник вейджера мінімальний – 3. Повернення кешбека здійснюється щопонеділка за останній тиждень.

На порталі ще пропонують бездеп – 40 фріспінів. За цим подарунком закріплено вейджер 20 множників. Отримати безкоштовні оберти ви можете шляхом успішного проходження вікторини. В цьому випадку адміністрація подарує фріспіни, які надалі стануть джерелом прибутку. Отримати їх можна щосереди.

Серед бонусних пропозицій слід виділити ще й адресні пропозиції. Адміністрація індивідуально встановлює періодичність та суми бонусів зареєстрованим клієнтам. Щедра бонусна політика азартного ресурса передбачає різні формати заохочень для гемблерів на різних етапах їх активності. Беріть участь у вигідних пропозиціях Піна Ап, якщо бажаєте оцінити всі переваги платформи.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors