Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Підрозділи територіальної оборони “обростають м’язами” – Сергій Наєв
Підрозділи територіальної оборони “обростають м’язами” – Сергій Наєв
Середа 1 Червня, 2022

Днями в одній з бригад територіальної оборони, що знаходиться в районі виконання завдань, відбулося урочисте присвоєння первинних сержантських звань військовослужбовцям.

Про це повідомило Командування об’єднаних сил ЗС України.

За словами командувача сил оборони генерал-лейтенанта Сергія Наєва, сержант – це не тільки звання, це – професія, яка вимагає високої індивідуальної підготовки та мобілізації наявних моральних і психологічних якостей.

На моє переконання успіх воєнної операції залежить й від навченості та вміння сержантського корпусу чітко та злагоджено виконувати накази та розпорядження командирів у районах виконання завдань, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як повідомив командувач, професійна підготовка та свідома мотивація сержанта забезпечує чітку дисципліну і бойовий вишкіл. А це у свою чергу сприяє збереженню життя та здоров’я підлеглих військовослужбовців.

Сержант постійно перебуває з особовим складом і, безперечно, найбільше володіє інформацією щодо моральної стійкості ввіреного підрозділу, його здатності виконувати завдання за призначенням.

У Збройних Силах України провідна роль сержанта отримала пріоритетний напрямок, який усебічно підтримується та стимулюється старшими командирами та начальниками. Вважаю, що за сержантським корпусом – якісне майбутнє як командирської вертикалі, так і українського війська в цілому, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Сьогодні серед бажаючих захищати Україну в складі територіальної оборони зібрався різноманітний контингент. Є й бійці з досвідом участі в Антитерористичній операції, є професіонали з важливими для війни навичками, а є й звичайні люди з лідерськими якостями, що готові гуртувати бойових побратимів та піднятися на сержантський щабель.

Я завжди готовий вести своїх солдатів за собою з гаслом: “Cлідуй за мною, роби, як я!” – впевнено спільно зачитували Кодекс сержанта Збройних Сил України новоспечені молодші сержанти. І хоча, цього дня урочисте вручення погонів молодших сержантів в польових умовах на передовій було обмежене в часі, воно точно стане пам’ятним моментом в житті кожного з них.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors