Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Підприємство з Білої Церкви доглядатиме Херсонське сміттєзвалище
Підприємство з Білої Церкви доглядатиме Херсонське сміттєзвалище
Понеділок 9 Січня, 2023

Через тривалу окупацію херсонські комунальники втратили можливість організувати роботу міського сміттєзвалища. Це призвело до переповненості сміттєзвалища та недотримання технології захоронення відходів. Задля вирішення ситуації, Херсонська МВА залучитить до захоронення відходів підприємство з м. Біла Церква, а саме – ТОВ з обмеженою відповідалністю “БР”.

Про це повідомила пресслужба Херсонської міськради.

Наразі навіть немає відповідальної особи від підприємства на сміттєзвалищі, а директорка звільнилась ще у вересні.

Начальниця Херсонської МВА Галина Лугова ухвалила рішення про залучення для вирішення ситуації на період дії воєнного стану профільного підприємства.

Спочатку ТОВ “БР” займеться відновленням технічної документації, розподілом карт полігону під необхідні поля фракцій, розчищенням дороги на полігоні для вивозу та впорядкування. За попередніми оцінками, підприємству знадобиться 7-10 днів для запуску роботи сміттєзвалища.

У міськраді додають, що для забезпечення безперебійного вивозу сміття в статутну діяльність КП “Парки Херсона” внесено зміни: розширено КВЕДи щодо додаткових видів робіт та послуг.

“На даний момент опрацьовується питання щодо набору у штат робітників (250 осіб), придбання необхідної техніки та підписання договорів з головами ОСББ та керуючими компаніями про вивіз сміття на міське сміттєзвалище, тобто створюється єдине потужне КП, яке буде забезпечувати благоустрій міста-героя Херсон”, – повідомляє сайт міськради.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors