Під час сесії Білоцерківської міської ради жінка звинуватила в хабарництві депутата минулого скликання

хабар депутатам біла церква

29 квітня на засіданні Білоцерківської міської ради голосували за земельні питання, коли жінка (якої стосувалась голосування за землю) розпочала скандал.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

За її словами, висновок земельної комісії був позитивний і її чоловіку мали виділити земельну ділянку.

Вона повідомила про хабар за виділення земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Богдана Хмельницького 2, площею 0,028 га. На домовленість з попереднім депутатським корпусом вона заплатила 2 тисячі доларів. Кошти передала через посередника. А так як земельну ділянку вона не отримала, то вирішила зчинити сварку прямо у сесійній залі.

Це було заявою про злочин, відповідно її висловлювання розцінювались, як тиск на діючий депутатський корпус і вона має звернутись із заявою до правоохоронних органів.

Наклеп, тобто поширення завідомо неправдивих вигадок, що ганьблять іншу особу, карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

Зауважимо, одержання хабара у значному розмірі – карається штрафом від семисот п’ятдесяти до однієї тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Рекомендовано для Вас