Патрульні Білої Церкви врятували життя керманичу

білоцерквіські патрульні врятували, врятували чоловіка патрульні з білої церкви, тор біла церква, врятували керманича біла церква

Нещодавно на планшет поліцейських надійшло повідомлення про те, що в полі на 140 км автодороги M-05 Київ — Одеса стоїть автомобіль. Заявник переймався, чи не трапилась автопригода.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Прибувши на місце виклику, охоронці порядку виявили транспортний засіб Chevrolet, з пошкодженим колесом, який застряг у снігу.

Про це повідомляє патрульна поліція Білої Церкви.

Водій сидів в зачиненому автомобілі з вимкненим двигуном та поводився неадекватно. Чоловік не реагував на заклики патрульних та не відповідав на їхні питання.

Обличчя чоловіка ставало все більш блідим. Оскільки існувала загроза життю та здоров’ю громадянина, ТОРівці вирішили розбити скло в дверцятах автомобіля та відчинити їх, аби надати громадянину допомогу. 

Після того, як чоловіка дістали з транспортного засобу, він неодноразово подякував поліцейським та повідомив, що погано почувається та дуже змерз. 

Патрульні викликали на місце події лікарів, які ушпиталили громадянина до медичного закладу. Дізнавшись номер телефону батька керманича, інспектори повідомили його про те, що сталось і де наразі перебуває його син.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас