Осінні канікули для школярів можуть перенести: у МОН назвали нові дати

Шкільні канікули

Міністерство освіти та науки України пропонує сформувати графік шкільних канікул таким чином, щоб вони співпали з місцевими виборами, які заплановані на 25 жовтня.

Осінні канікули в школах у МОН пропонують розпочати в четвер, 22 жовтня, і закінчити у п’ятницю, 30 жовтня, тобто не пізніше, ніж за два дні до виборів і завершити не пізніше, ніж через три. Про це зазначив в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет під час брифінгу в Кривому Розі, повідомляє ТСН.

Зазначають, що відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України, у жовтні 2020 року передбачено тижневі осінні канікули для школярів. Так, попередньо, вони мали б відпочивати з 26 жовтня по 1 листопада включно.

За словами чиновника, школи в Україні давно отримали автономію в організації навчального процесу, а графік канікул, який пропонує МОН, має рекомендаційний характер. Водночас у зв’язку з проведенням місцевих виборів і розміщенням дільниць та комісій у приміщеннях шкіл, освітні департаменти в регіонах попросили “синхронізувати дати канікул з голосуванням”.

“Ми рекомендуємо розпочати канікули не пізніше, ніж за два дні до виборів і завершити не пізніше, ніж через три. Я дуже сподіваюся, що навчальні заклади прислухаються до рекомендацій департаменту та МОН”, – Шкарлет.

Так, осінні канікули пропонується розпочати в четвер, 22 жовтня, і закінчити у п’ятницю, 30 жовтня, включно. У такий спосіб діти отримають не тиждень, а 11 днів для відпочинку.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас