Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Війна > Окупанти активізували ДРГ на північному напрямку – Наєв
Окупанти активізували ДРГ на північному напрямку – Наєв
Вівторок 18 Липня, 2023

Сергій Наєв розповів про ситуацію у Північній операційній зоні.

Командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв розповів, що на північному напрямку ворог намагається застосовувати диверсійно-розвідувальні групи.  

Про це повідомляє Командування Об’єднаних сил ЗСУ.

“Станом на сьогодні у всій Північній операційній зоні найгарячішими залишаються Чернігівський та Сумський напрямки. Російські окупанти гатять по нашій території з реактивних систем залпового вогню, артилерії та мінометів, завдають удари з повітря. Також помічені намагання противника застосовувати диверсійно-розвідувальні групи”, – розповів він.

Наєв також зауважив, що Сили оперативно-стратегічного угрупування військ “Північ” повністю готові до відбиття будь-яких загроз з боку Російської Федерації. Генеральний штаб передбачив усі можливі варіанти розвитку подій та передбачає відповідні заходи посилення позицій у разі можливого загострення обстановки. 

“Загалом, РФ не полишає спроб проведення бойових дії на цих напрямках. Ми це розуміємо та вживаємо усіх необхідних заходів, в першу чергу для захисту мирного населення та посилення можливостей наших військ”, – наголосив Сергій Наєв.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors