Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Офіційно: Біла Церква та Брауншвейг стали містами побратимами
Офіційно: Біла Церква та Брауншвейг стали містами побратимами
П’ятниця 24 Лютого, 2023

Під час засідання було затверджено Угоду про партнерство солідарності між містами Брауншвейг (Федеративна Республіка Німеччина) і Біла Церква.

Як зазначив міський голова Геннадій Дикий укладення цієї Угоди викликано загарбницькою війною Росії проти України з 24 лютого 2022 року, яка суперечить міжнародному праву.

У документі йдеться про те, що громада Брауншвейгу солідарна з громадянами міста Білої Церкви, а також з усіма людьми, які через війну, розв’язану росією проти України, були вимушені покинути свою Батьківщину і знайшли прихисток в місті Білій Церкві і місті Брауншвейг.

Партнерство солідарності полягатиме, насамперед, в підтримці  нашого міста, з боку  Брауншвейгу у формі гуманітарної допомоги. Планується спільна участь й у міжнародних заходах і програмах міст, а також ініціативах Європейського Союзу.

Міський голова наголосив, що Біла Церква вже отримала суттєву допомогу від Брауншвейгу. Нещодавно до міста прибуло 6 вантажівок з медпрепаратами, теплими речами та меблями. Німецьке місто вже розглядає передачу нам бувших у використанні, проте сучасних, комфортабельних, низькопідлогових автобусів.

Угодою також передбачається, що по завершенню актуальної кризи обидва міста посилюватимуть відносини між особами громадянського суспільства, а також у сферах економіки, науки, освіти і культури, надаватимуть взаємну підтримку шляхом обміну фаховими знаннями і досвідом, сприяючи позитивному розвитку обох міст.

«Приємно, що весь цивілізований світ підтримує Україну. Ми вдячні їм за це. Сподіваюся, що з містом Брауншвейгом ми матимемо довгі партнерські відносини і після нашої перемоги вони тільки зміцняться», – зазначив міський голова.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors