Офіційно: гра Ліги націй Швейцарія – Україна скасована

Швейцарія Україна Гру скасовано

Українська асоціація футболу на офіційному сайті повідомила про скасування матчу Ліги націй Швейцарія – Україна, який повинен був початися сьогодні о 21:45.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

УЄФА повідомив Українську асоціацію футболу, що «у зв’язку з компетентним рішенням департаменту охорони здоров’я кантону Люцерн перевести на карантин усю делегацію національної команди України матч Ліги націй УЄФА Швейцарія — Україна не може відбутися».

Про це повідомляє Українська асоціація футболу.

Зауважимо, що й УЄФА, і Швейцарська асоціація футболу готові до проведення поєдинку, однак заборона місцевої влади перекреслює всі сподівання футбольних організацій провести гру.

У збірній України продовжили фіксувати нові випадки зараження COVID-19.

Перед грою з Німеччиною 14 листопада позитивні тести здали Андрій Ярмоленко, Віктор Коваленко, Віктор Циганков та Сергій Сидорчук.

16-го листопада коронавірус виявили у Дмитра Різника, Едуарда Соболя та Євгена Макаренка. У вівторок, 17 листопада, позитивні тести здали Руслан Маліновський, Сергій Кривцов та Жуніор Мораес.

Слід зазначити, що троє останніх раніше перехворіли на коронавірус.

Рішення про подальшу долю матчу прийме УЄФА, але сьогодні гра точно не відбудеться. Ймовірно, гру перенесуть на грудень або вже на 2021 рік.

Матч Швейцарія – Україна має вирішити, хто понизиться в класі з Дивізіону A Ліги націй. Україні вистачить зіграти внічию, щоб залишитися в еліті, а супернику потрібна тільки перемога.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас