Новий рік та Різдво: скільки коштів в Білій Церкві витратили на святкування

біла церква новий рік, біла церква на новорічни свята, біла церква на різдво, біла церква різдво, біла церква новий рік, витрати на новий рік в білій церкві, витрати в білій церкві

У Білій Церкві витратять на загальноміське святкування Нового 2022 року 200,72 тис гривень.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Про це повідомляє KV з посиланням на Prozorro.

З них за 45 тис гривень придбали 450 новорічних іграшок синього та срібного кольору, за 28,24 тис гривень – 10 штучних ялинок висотою 3 метри, за 13,7 тис гривень (7 тис гривень та  6,7 тис гривень) – піротехніку та гірлянди.

На 45 тис гривень (30 тис гривень та 15 тис гривень) – закупили 225 подарункових наборів до Дня Святого Миколая, з яких 150 для обдарованих дітей мистецьких шкіл міста. 

Крім цього міська влада за 38 тис гривень замовила створення циклу інформаційних відеороликів, зокрема, щодо висвітлення заходів до Нового року та Різдва Христового, за 16,88 тис гривень – друковану продукцію до новорічних свят (970 гривень2,6 тис гривень3,2 тис гривень7 тис гривень та 3,11 тис гривень), а за 8,39 тис гривень у місті мали встановити 9 бігбордів з новорічними привітаннями.

Також у Білій Церкві витратилися на сувенірну продукцію до новорічної традиційної виставки “Різдвяний вернісаж” (3 тис гривень) та на виготовлення табличок для новорічної алеї ялинок (2,5 тис гривень).

Наймаштабніше святкування влаштовують у Бучі. За нього заплатять 6,5 млн гривень. Інші міста набагато скромніші у своїх витратах. Витрати тільки трьох міст перевищує 1 млн гривень: Вишгород витратив на святкування 1,89 млн гривень, Українка – 1,16 млн гривень, Вишневе – 1,03 млн гривень.

Всі інші загальноміські новорічні святкування організовують за значно скромніші бюджети. А найменший святковий бюджет цього року у двох міст – Боярки та Ірпеня. Він становить 32,7 та 30 тис. гривень відповідно.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас