“Новорічна_БЦ2022”: у Білій Церкві стартував флешмоб з крутими подарунками

новий рік біла церква, різдво біла церква, новий рік біла церква 2022, різдво біла церква 2022, флешмоб біла церква, новорічний флешмоб біла церква , новий рік біла церква, різдво біла церква, новорічні свята біла церква, перекриють дорогу біла церква, перекриють дороги в білій церкві, перекриють вулицю в білій церкві

У Білій Церкві в соцмережі стартував флешмоб з дуже класними і цінними подарунками. Серед них сертифікат на відвідини одного з крутих ресторанів, безкоштовний рік використання інтернету, можливість безкоштовно зробити свою усмішку сліпуче білою та інше.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Про це повідомила пресслужба Білоцерківської міської територіальної громади.

Для участі кожен бажаючий має виставити у Facebook світлину з родиною або друзями, або з колегами на одній з новорічних локацій Білої Церкви, використавши хештег #Новорічна_БЦ2022 і зробивши її відкритою для всіх.

Це може бути святково прикрашений фасад вашого (або і не вашого) офісу чи підприємства, новорічні локації у центрі чи у районах міста і громади або традиційна Алея Ялинок, що на вулиці Леся Курбаса (спонсорам, що надали призи – буде приємно). Головне, щоб локація була у Білоцерківській громаді і була доступною кожному.

Збирайте лайки, вигравайте свій приз і отримуйте його прямо на відкритті Головної Ялинки біля БРУМу на День Святого Миколая 19 грудня о 17.00.

Підрахунок вподобайок завершиться 19 грудня о 15.00.

“Це не останній Новорічний флешмоб – слідкуйте за оновленнями”, – повідомили у пресслужбі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас