Зеленський заявив, що в грудні локдауну не буде, а буде в січні — ймовірність цього “не мала”

локдаун україна, зеленський локдаун, зеленський новий рік

Президент запевнив, що в грудні локдауну не буде, а буде в січні – ймовірність цього “не мала”. Проте президент не радить продавати квитки та скасовувати відпустки – державний кордон буде відкритий на в’їзд та виїзд для українців.

Про це він розповів під час вечірнього звернення до громадян.

Президент зазначив, що під час консультацій влада зважила всі «за» і «проти», ґрунтуючись на прогнозах експертів й думці представників місцевого самоврядування.

«Отримали запевнення МОЗ щодо контрольованості ситуації у лікарнях. І я рекомендував прем’єру не оголошувати локдаун у грудні», – сказав Зеленський.

При цьому глава держави зауважив, що карантин вихідного дня дав свій результат, посилаючись на спад у прирості добових випадків інфікування COVID-19.

«А тому нам вдалося збити цю динаміку. А тому медична система не пропустила нокаутуючих ударів. Вона справляється, і вона витримає», – вважає Зеленський.

Також він зізнався, що в регіонах є «точкові проблеми», але обіцяє, що ситуацію вирішать.

«Хочемо бути готовими до всього. А в цілому ситуація контрольована і не потребує введення локдауну у грудні», – зазначив Зеленський.

Президент Володимир Зеленський у своєму зверненні також запропонував українцям взяти участь в “референдумі” із запитанням “Чи потрібен локдаун у грудні?”.

“Ми зовсім не так собі уявляли народовладдя, але усі ми беремо участь у всеукраїнському референдумі. Питання – “локдаун в грудні”. Що робити якщо ваша відповідь “ні” – все дуже просто, будь ласка, народ, носіть маски! Носіть їх правильно.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас