Незаконне голосування: До Зеленського приїхала поліція

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський після голосування на дільниці показав свій бюлетень із позначкою за самого себе на камеру і всім оточуючим. Це порушує таємницю голосування.

Раніше за подібні дії іншого кандидата, Олега Ляшка, після першого туру було відкрите провадження. Поліція кваліфікувала дії, як «порушення таємниці голосування».

Наразі у штаб кандидата у президенти Володимира Зеленського приїхали представники поліції та склали адмінпротокол щодо незаконної демонстрації заповненого бюлетеня після голосування.

Поліцейський запитав у Зеленського, чому він продемонстрував свій бюлетень. Кандидат пояснив, що журналісти попросили показати бюлетень, перед тим як він його кинув.

“Я не зорієнтувався і показав так”, – сказав він.

Після цього представник поліції сказав, що проти нього мають скласти адмінпротокол.

Зеленський відповів: “Добре. Порушив. Закон є закон”.

У штабі прокоментували, що разом з Зеленським перебуває спікер його виборчого штабу Дмитро Разумков і юристи і після того, як йому випишуть штраф, він одразу буде сплачений.

Згодом Разумков пояснив, що Зеленський отримав протокол за адмінпорушення. За його словами, представники поліції повідомили, Зеленському,  що демонстрацією бюлетеня він порушив ст.212-10 виборчого закону – порушення обмежень щодо проведення агітації у момент проведення виборів.

Разумков зазначив, що складений протокол буде направлений до суду, після чого Зеленський змушений буде сплатити штраф від 510 до 750 гривень.

  •   

Рекомендовано для Вас