Залізничний вокзал Білої Церкви підготували для перевірки пасажирів на коронавірус

Укрзалізниця підготувала спеціальні приміщення на вокзалах для перевірки хворих із симптомами респіраторних захворювань. Також були підготовлені засоби індивідуального захисту.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій

Щоб контролювати стан здоров’я громадян, які прибувають до України з країн, де зафіксовані випадки Covid-19, проводиться температурний скринінг в аеропортах та на всіх пунктах пропуску.

На вокзалах Запоріжжя-1, Рівне, Тернопіль, Фастів, Біла Церква відведені приміщення для тимчасової ізоляції осіб із симптомами респіраторних захворювань. Для запобігання розповсюдженню вірусу на шляху слідування потягів вимірюють температури тіла пасажирів.

За інформацією підприємства Укрзалізниця, наразі для недопущення розповсюдження вірусу на шляху слідування поїздів здійснюється вимірювання температури тіла пасажирів.

Наразі в наявності є 10 тис. респіраторів, 25 тис. оглядових рукавичок, понад 1 тис. захисних окулярів. Також заплановано отримання партій антисептику для рук, дезінфекційних засобів та захисних халатів.

Владислав Криклій також зазначив, що на 19 вокзалах облаштовані медичні пункти, обладнані необхідним устаткуванням та протиепідемічними засобами для тимчасової ізоляції хворих. Це станції:  Київ-Пасажирський, Чоп, Хмельницький, Івано-Франківськ, Коломия, Суми, Херсон, Ужгород, Львів, Полтава-Південна, Вінниця, Жмеринка, Козятин, Миколаїв, Чернівці, Харків, Одеса, Дніпро, ім. Т.Шевченка.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас