З турботою про щасливе життя українських дітей

Сергій Наєв, турбота про дітей

Для понад трьох тисяч дітей Донеччини, що проживають у населених пунктах, наближених до лінії зіткнення, за сприяння командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва проведено святкову акцію “Радість дітям на Великдень”.

Про це повідомили у службі зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

До святкових заходів, які є складовою національно-мистецького проєкту “ARTПЕРЕМИР’Я” цього разу долучилися актори Чернігівського обласного театру ляльок ім. О. Довженко.

— Турбота про щасливе життя українських дітей для нас не є обов’язком. Це в першу чергу — поклик серця, — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, на даний час на території Донецької та Луганської областей дуже обмежена кількість театральних установ, які працюють системно. Саме тому, національно-мистецький проєкт “ARTПЕРЕМИР’Я”, діє не ситуативно, а на постійній основі.

— Впродовж кількох років, що реалізується проєкт, вже понад 12 тисяч дітей з населених пунктів, які наближені до лінії зіткнення відвідали вистави провідних театральних колективів України, — підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Слід зазначити, що під час проведення святкової акції “Радість дітям на Великдень”, усім глядачам військові передали ще й великодні смаколики, які до району проведення операції Об’єднаних сил були доставлені завдяки Корпорації «АТБ», Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України, ПрАТ «Дніпропетровський комбінат харчових концентратів» та інших благодійників.

  •   

Рекомендовано для Вас