З 23 серпня в Україні електронні паспорти офіційно прирівнюватимуться до паперових

е паспорт, е паспорт україна, біла церква, біла церква новини , новини білої церкви

Україна стане першою країною в усьому світі, яка ввела таку новацію.

Починаючи з 23 серпня Україні паспорти офіційно прирівнюватимуться до паперових, згідно із законом No1368- IX, який був прийнятий березня. Тепер електронний паспорт повині будуть приймати Скpізь без винятку.

Про це розповів Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації, у своєму інтерв’ю “Факти ICTV”.

Як виявилося Україна стане першою країною в усьому світі, яка ввела таке нововведення. На думку міністра державі вдалося це зробити завдяки своєму віку, адже Україна молода країна. Саме тому наша держава дуже гнучко і швидко приймаємо рішення. Інші ж країни-більш консервативні, через що і потрібно більше часу на зміни.

Електронний паспорт планують прикріплювати в додаток”Дія”. На даний момент додаток використовують приблизно 11-12 мільйонів користувачів, і це всього лише за рік його існування. Навіть якщо брати ситуацію в цілому, то в країні все прогресивно діджиталізується, завдяки чому і можна вводити подібне.

До слова, сам Михайло Федоров є постійним користувачем цього додатка, де зберігає всі потрібні документи.

Незабаром на законодавчому рівні використання електронних паспортів стане загальноприйнятою нормою. Цей паспорт можна буде використовувати так само як і паперові для підтвердження Вашої особи на вимогу правоохоронних органів, для поїздки в межах України, а також закордоном під час перельотів або подорожі залізницею, і для різних фінансових операцій тощо.

Скористатися електронними паспортами зможуть ті у кого є ID- картка або ж закордонні біометричні паспорти.

Але інформацію з паперових паспортів зразка 1994 року “Дія” відображати не буде.

  •   

Рекомендовано для Вас