Яблуко розбрату: в МОЗ закликали українців не їсти сало

заборонили сало моз, моз заборонило сало, не їсти сало

Скандальний допис МОЗ про шкідливість продукту розгнівав українців. Поціновувачі сала навіть передали шмат нинішньому міністрові охорони здоров’я, аби розпробував і переписав міністерські рекомендації. 

Міністерство охорони здоров’я назвало сало некорисним і закликало українців зменшити його споживання. Допис відомства у соцмережі викликав шквал критики. У коментарях вони нагадали, що попередня очільниця відомства навпаки закликала їсти сало.

Господиня Світлана Миколаївна – фахівчиня з сала. У неї воно є консервоване, морожене та мариноване. Один шматочок навіть зробила за рецептом, який побачила у ТікТок. У родині сало їдять всі, не відмовляється й собака.

А ось у Міністерстві охорони здоров’я радять від цього продукту утриматися. На сторінці відомства у Facebook з’явився допис про жири. Сало назвали некорисним і закликали громадян зменшити його споживання. Читачі повстали. У коментарях нагадали, що попередня очільниця Уляна Супрун навпаки радила їсти сало. А ще додали: останні поради професорів, які за холодів рекомендують налягати саме на сало.

На своєму стоїть Світлана Миколаївна і передає міністрові охорони здоров’я шмат домашнього сала, щоб скуштував, бажано з часничком та цибулею, і змінив свої рекомендації.

Дослідниця історії харчів пояснює, чим для українців є сало. Бо ж у дописі МОЗ некорисними назвало й інші продукти, але читачі горою стали лишень за сало. 

“Більшість українців зростали на салі. Це те, що формує наш ген. Це та страва, яка ідентифікує нас у світі”, – зазначає заступниця голови ГО “Інституту культури України” Марина Соботюк.

Нині вони працюють над тим, щоби культура приготування українського борщу потрапила до нематеріальної спадщини Юнеско. А далі вже і за сало візьмуться.

Пройти із салом у Міністерстві охорони здоров’я журналістам вдалося не до міністра, а до санітарного лікаря, бо за скандальний допис про сало відповідальний він.

Віктор Ляшко на камеру з’їдає шматочок. Сало, офіційно визнає, корисне, але, коли в міру. А що написали інакше, то це лишень через те, що люди міри  не знають.

“Коли ми говоримо про рекомендовані рівні – це, як колись говорили про безпечну дозу алкоголю. Раніше дозволялися так звані дрінки (стандартна доза алкоголю, яка істотно різниться від країни до країни — від 7,62 мл (6 г) алкоголю в Австрії до 25 мл (19,75 г) у Японії – Ред.). Але люди читали ці дрінки інакше. Говорили: я 5 днів не маю дрінків і на шостий день випивали за пять днів і за шостий, а це – токсична доза алкоголю. Так і з салом. Коли ми говоримо, що є добова норма, то це не треба чекати місяць. А потім з’їсти шмат сала. Це тоді реально може шкодити”, – пояснив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Щоби сало йшло на користь – денна норма двійко маленьких шматочків. Бажано їсти свіжим, рекомендовано не солоним, поєднувати з овочами. І декілька разів Ляшко наголошує – і водночас зазіхає на ще одну українську традицію – закушувати салом – не можна!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас