Вперше за 48 років: дорогу Р-17 Біла Церква – Тетіїв – Липовець – Гуменне – /М-12/ буде відремонтовано

ремонт доріг, велике будівництво

Автомобільна дорога Р-17 Біла Церква – Тетіїв – Липовець – Гуменне – /М-12/ проходить територією Київської та Вінницької областей протяжністю майже 170 км. Територією Київщини проходить 75 км, з яких буде відремонтовано 31 км.

Про це у фейсбук розповідає Служба автомобільних доріг у Київській області.

В межах президентської програми Велике будівництво планується відремонтувати 31 км регіональної дороги (км 1+842 – 33+089 ), котра забезпечує транспортний зв’язок з районними центрами Київської та Вінницької області та прилеглими населеними пунктами. До кінця року буде відремонтовано 15 км дороги – решта – у наступному будівельному сезоні.

Ремонтні роботи проводяться на найбільш зруйнованих ділянках дороги Р-17, неподалік с. Логвин в бік м. Біла Церква. Підрядник фрезерує зношене асфальтобетонне покриття та ведуться роботи з влаштування нижнього шару з крупнозернистого асфальтобетону. На 2 кілометровій ділянці (км 28-30) вже влаштовано нижній шар покриття.

Ще до Другої світової війни від Білої Церкви до Тетієва це була ґрунтова дорога. У 1950 році до Володарки дорогу побудували з бруківки, а впродовж 1960-1965 рр дорогу збудували до Тетіївського району. У 1969-1973 рр. від м Біла Церква до Тетієва був проведений капітальний ремонт з асфальтобетонним покриттям та розширенням проїзної частини до 7 м.

Рекомендовано для Вас