Волонтер з Білої Церкви Юрій Москаленко – Народний Герой України

«Народний Герой України» – українська недержавна нагорода, запроваджена 2015 року за ініціативи волонтерів Андрія Боєчка та Дмитра Щербакова. Нагороди виробляють з переплавлених срібних речей, які надають усі охочі.

В Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. Лисенка 30 листопада відбулася урочиста церемонія нагородження десятьох українців за героїзм, незламну силу духу, мужність та вагомий внесок у боротьбу з агресором орденами «Народний Герой України».

На 31-й церемонії нагородження, срібні ордени отримали дев’ять військових і один волонтер.

Двох захисників нагородили посмертно – це кулеметниця Яна Червона на псевдо “Відьма” та доброволець із Дніпра Андрій Широков “Сім’янин”. Нагороди отримали їхні діти.

Фото: https://www.ukrinform.ua/
Фото: https://www.ukrinform.ua/

Волонтер, який отримав нагороду – це Юрій Москаленко.

“Немає в країні військового, який не знає Юрія з Білої Церкви, він завжди поруч, навіть коли не на фронті”, – говорять про нього наші захисники.

Юрій Москаленко – координатор Білоцерківської волонтерської групи. Він всі роки війни допомагає військовим: один з небагатьох, хто їздить безпосередньо на передову, встановлюючи обладнання, за допомогою якого наші захисники можуть бачити на декілька кілометрів навкруги. Він постійно доправляє в зону ООС обмундирування, пристрої безшумної стрільби, продовольчі товари та різне обладнання, якого потребують наші військові.

Цього дня нагороди отримали:

1. Яна Червона, «Відьма» (посмертно) 46-й окремий батальйон спеціального призначення “Донбас-Україна”;

2. Андрій Широков, «Сім’янин» (посмертно) 54-а окрема механізована бригада;

3. Юрій Сергійчук, «Сирота», доброволець, ДУК Правий сектор;

4. Михайло Гойда, «Док», 3-й полк спецназу;

5. «Чарлі», 3-й полк спецназу;

6. Андрій Дзюба, «Принц», 24 ОМБр Ім. Короля Данила;

7. Валерій Киндзерський, «Інженер», 93-тя бригада;

8. Вадим Крайненко, «Тридцятий», 24-та бригада;

9. Григорій Сиваченко, «Гора», Батальйон «Айдар»

10. Юрій Москаленко, волонтер «Білоцерківська волонтерська група»

“Дорогий мій колективе БІЛОЦЕРКІВСЬКА ВОЛОНТЕРСЬКА ГРУПА #БВГ!!! Сьогодні вас було нагороджено найвищою нагородою України – орденом “Народний Герой України! Ви не знаєте втоми! Ви – люди-всесвіт! Ваш труд не має ціни, бо ціна йому – життя бійця, що захищає Україну!!! Безмежно вдячний вам за багаторічну і сумлінну працю задля порятунку бійців!!!Дякую долі за зустріч з вами і за честь бути дотичним… Дякую всім, хто невтомно допомогає фронту і наближає перемогу!!! Як завжди – щоб мами дочекались синів живими з фронту… Працюємо…” – допис Юрія Москаленка в групі у Фейсбук.

Відео:

  •   

Рекомендовано для Вас