Від покарання не втекти: у Білій Церкві затримали злочинців, які переховувались 9 років

зловили злочинців у білій церкві

Упродовж тижня поліцейські розшукали двох зловмисників, які переховувались від правоохоронців понад дев’ять років. Про це повідомила поліція Білоцерківщини.

Минулого тижня оперуповноважені кримінального розшуку Білої Церкви в столиці затримали 41-річного чоловіка, який переховувався від органів суду з 2011 року за незаконне зберігання наркотичних засобів та вчинення крадіжки. Згодом, після затримання, його засудили в Білоцерківському міськрайонному суді терміном на два роки позбавлення волі.

Днями до оперативників надійшла інформація про місцезнаходження перебування ще одного розшукуваного з 2011 року. 33-річного чоловіка затримали на Вінниччині та передали до органів слідства для закінчення досудового розслідування у справі про вчинений ним пограбунок в будинку по вулиці Піщана Білої Церкви, де знаходилась неповнолітня дитина. Крім цього він переховувався від органів пробації, оскільки мав непогашену судимість за скоєну крадіжку у 2010 році. Відтепер мінімального покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі чоловікові не уникнути. Наразі слідчий обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Слідчі дії тривають.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас