Верховна Рада підняла розмір штрафу за відмову в пільговому проїзді

Верховна Рада підняла розмір штрафу за відмову в пільговому проїзді

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні за основу законопроект №10004, який передбачає збільшення штрафів за безпідставну відмову в пільговому перевезенні окремих категорій громадян. “За” проголосував 231 народний депутат при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Згідно з даним законопроектом за безпідставну відмову у проїзді пільговика, перевізник буде сплачувати штраф в розмірі 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 2550 гривень.

На сьогодні адміністративний штраф за безпідставну відмову від передбаченого законом пільгового перевезення громадян становить 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто лише 136 гривень.

Штрафувати буть водіїв транспортних засобів і громадян – суб’єктів підприємницької діяльності.

Верховна Рада сьогодні зробила перший крок у прийнятті надважливого для ветеранів закону, яким посилюється відповідальність за безпідставну відмову у пільговому перевезенні (№10004). Його прийнято в першому читанні, хоча й з багатьох спроб.

Це вкрай важливий для всіх ветеранів законопроект. Адже багато з них стикаються із хамством та порушенням закону з боку водіїв, які паплюжать честь та гідність осіб, які заслужено отримали від держави свої пільги.

  •   

Рекомендовано для Вас