В українки в Італії діагностували коронавірус Covid-19

Перший випадок зараження коронавірусом зафіксований серед українців в Італії.

Мер регіону Монтано-Антілія Лучано Трівеллі, передають італійські портали CremonaoggiFanpage

Кілька днів тому дівчина прибула в місто Абатемарко. Протягом декількох днів вона відчувала слабкість, саме тому дівчина в супроводі своїх батьків вчора ввечері вирушила в лікарню. Зараз вона знаходиться в ізольованій палаті під наглядом лікарів.

Зазначається, що юна українка кілька днів тому прибула в місто Абатемарко. Протягом декількох днів вона відчувала слабкість, саме тому в супроводі своїх батьків вчора ввечері вирушила в лікарню. Зараз вона знаходиться в одиночній палаті під наглядом лікарів.

Коронавірус зафіксовано на всіх континентах, окрім Антарктиди.

Рада національної безпеки й оборони України визначила три групи людей, які перебувають у групі ризику через поширення коронавірусу COVID-2019.

За результатами моделювання можливого варіанту поширення COVID-2019 в Україні, у зоні ризику перебувають літні люди старше 80 років, а також люди, які страждають на захворювання дихальної системи та хворі на діабет.

«У зоні найменшого ризику перебувають особи у віці від 10 до 39 років, для яких показник ймовірності захворювання становить 0,2%. Для 40−49-річних — відповідно 0,3%; для 50−59-річних — 1,3%; для 60−69-річних — 3,4%, для 70−79-річних — 7,8%», — йдеться в заяві РНБО.

Наразі в Україні не зафіксовано жодного підтвердженого випадку коронавірусу.

Згідно з останніми даними, по всьому світу було зареєстровано більше 81 000 підтверджених випадків зараження коронавірусом нового типу COVID-19 в десятках країн (переважна кількість випадків — в китайській провінції Хубей) і понад 2700 смертей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас