В Україні змінили правила оформлення пільг і субсидій

як отримати субсидію, субсидії україна, як оформити субсидію, отримати субсидію

В Україні з початку 2021 року усі звернення щодо призначення соціальної допомоги, пільг, субсидій та компенсацій громадяни мають подавати через “фронт-офіси” територіальної громади.

У свою чергу “фронт-офіси” забезпечують передачу цих звернень до органів соціального захисту населення. Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики.

Виключення становлять лише документи, що надсилаються поштою або подаються в електронному вигляді.

Функція соціальних “фронт-офісів” у територіальних громадах може забезпечуватися безпосередньо посадовими особами структурного підрозділу з питань соціального захисту населення, адміністраторами центру надання адміністративних послуг або в режимі віддалених робочих місць у старостатах.

Іншими важливими функціями територіальної громади є також виконання повноважень у сфері захисту прав дитини та організації надання соціальних послуг мешканцям громади.

Зазначені питання потребують особливої уваги у період укрупнення районів, ліквідації окремих районних державних адміністрацій та змін до бюджетного законодавства.

Як раніше повідомлялось, в Україні розмір субсидій може знизитися приблизно на 40% після карантину.

Кожна сім’я в середньому заборгувала 3769 грн за комунальні послуги (дані на початок листопада). До того ж ще рік тому ця цифра була на рівні 3500 грн.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас