В Україні продовжили держпрограму щодо забезпечення молоді житлом

держпрограма житло, житло для молоді, забезпечення молоді житлом, державна програма для молоді

Державна програма забезпечення молодих сімей житлом була продовжена українським урядом до 2023 року. Зміни вже внесли до постанови, а сам документ розмістили на сайті парламенту.

Про це повідомили в понеділок, 11 січня, в пресслужбі Держмолодьжитла.

Глава правління фонду Сергій Комнатний привітав рішення уряду, яке, за його словами, збереже механізм забезпечення молоді житлом. Він також висловив надію, що програму профінансують належним чином з держбюджету.

“Адже сьогодні левову частку навантаження за цією програмою несуть місцеві бюджети”, – нагадав про ситуацію з кредитуванням Комнатний.

Читайте також: Шалений успіх! Гравець з Білої Церкви зібрав успішний експрес та виграв 452 тис грн

У фонді зазначили, що більшість молодих сімей не мають економічної можливості без підтримки держави отримати доступ на ринок житла. За даними Держстату, на квартирному обліку в місцевих органах влади перебувають понад 657 тисяч громадян, з них понад 68 тисяч – молодь.

В Україні за дев’ять місяців 2020 року державними програмами отримали житло 400 сімей. Однак з державного бюджету було профінансовано лише один договір. Підводячи підсумок в Держмолодьжитла відзначили, що підтримка житлових програм з боку держави було вкрай незначною в минулому році.

Читайте також: Уже в лютому в Україні планують знову підвищити ціни на газ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас