В Україні новий прем’єр-міністр – Денис Шмигаль

Верховна Рада на позачерговому засіданні 4 березня обрала нового голову Уряду України. Ним став колишній голова Івано-Франківської облдержадміністрації Денис Шмигаль.

Про це повідомляє 24 канал.

За його кандидатуру проголосував 291 депутат. З них 242 голоси  віддали депутати від президентської “Слуги народу”. Не голосували за призначення Дениса Шмигаля прем’єром “Опозиційна платформа – За життя”, “Європейська солідарність”, “Батьківщина” і “Голос”.

 З фракції “За майбутнє” за призначення Шмигаля проголосували 18 депутатів, з “Довіри” – 17 і 14 позафракційних.

Голосування за Шмигаля / скриншот з відео

До призначення Денис Шмигаль був віцепрем’єр-міністром та міністром розвитку громад і територій. А до того головою Івано-Франківської облдержадміністрації. 

Кандидатуру Шмигаля на посаду голови уряду до Верховної Ради вніс президент Володимир Зеленський. Спершу її розглянули і підтримали у профільному комітеті з питань організації державної влади.

У своєму виступі перед депутатами Шмигаль окреслив свої основні цілі на посаді. Серед них: зростання економіки та добробуту населення, посилення соціальних гарантій і ефективне рішення медичної реформи. Усі вони вкладатимуться у рамки програми президента та його партії “Слуга народу”.

Перед призначенням Шмигаля Рада відправила у відставку Олексія Гончарука 353 голосами “за”.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас