В Україні найбільші мобільні оператори вдвічі підвищать ціни

київстар підвищив ціни, водафон підвищить ціни, зростуть тарифи киїівстар, зростуть тарифи водафон, київстар підвищив ціни, водафон підвищить ціни, зростуть тарифи киїівстар, зростуть тарифи водафон, vodafone та київстар

Мобільний оператор “Київстар” з 1 січня 2021 року підвищить вартість тарифних планів. Послуги компанії Vodafone виростуть у ціні з 28 грудня 2020 року.

Про це йдеться в матеріалі OBOZREVATEL.

Як повідомив на своєму сайті “Київстар”, зміни стосуватимуться зокрема пакетів інтернет-послуг – “Домашній інтернет”, “Все разом” і “Київстар ТВ” (новина доповнена коментарем “Київстар”.

Багатьом користувачам вже розіслали смс із попередженнями, що ціни підвищуються. Приміром, деякі тарифні плани подорожчають удвічі.

Тариф “Безлім” замість 95 грн/міс. з нового року буде коштувати 175 грн. У пакет увійдуть необмежений інтернет, як мобільний, так і провідний. Плюс збільшений удвічі обсяг вихідних дзвінків і SMS – до 200 хвилин по Україні і 200 SMS.

Тарифи "Київстару" виростуть

З 1 січня зміни очікують і тих “контрактників”, які користуються своїми тарифами три роки і більше. Оператор попередив, що їм потрібно встигнути змінити тариф на будь-який з актуальних до Нового року. У зворотному випадку “Київстар” переведе їх автоматично.

"Київстар" підніме ціни

Найдешевший постпейд-пакет – Smart (150 грн/міс., 12000 МБ, по 120 хвилин і SMS).

З 1 січня ціни на послуги зростуть

Відзначимо, що “Київстар” також задумав скасувати тарифний план, який не містить інтернет-послуги. Переважно ним користувалися старші люди, які не використовують підключення до інтернету. Зараз же, щоб отримати тарифний план без інтернету – потрібно приїхати до відділення “Київстару” і підписати контракт на місці. В іншому разі тарифний план, який коштує 60 грн, зросте до 100 грн і буде містити інтернет-послуги.

Послуги "Київстару" подорожчали

В компанії “Київстар” надали офіційний коментар з приводу підвищення тарифів.

“Ми переглядаємо умови декількох старих контрактних тарифів, які було запроваджено близько 3 років тому, і в яких весь цей час не змінювали умови. Ними користується обмежена кількість абонентів, приблизно 1,5%. За ці роки абоненти почали використовувати у 3 рази більше мобільного інтернету, більше телефонувати на інші мережі та за кордон. Тому ми запропонували абонентам актуальні тарифи, з більшим обсягом послуг. І навіть отримати 100% знижку на першу абонплату в деяких тарифах. Мінімальна ціна контрактних тарифів починається зі 100 грн на місяць. А для людей старшого віку ми запустили спеціальний тариф “Дзвінки для батьків” без інтернету, лише за 60 гривень”, – йдеться в заяві.

Ціни мобільного оператора Vodafone також виростуть, сказано на сайті компанії. З 28 грудня Vodafone 4G Smart XS буде коштувати 45 грн в місяць замість 35 грн (1 ГБ, 100 хвилин по Україні).

На 20 грн збільшиться щомісячна абонплата і в інших пакетах. Наприклад, в Vodafone 4G Smart S – до 85 грн (5 ГБ, 200 хвилин) і в Vodafone 4G Smart M – до 130 грн (9 ГБ, 300 хвилин).

Багатьом користувачам вже надійшли повідомлення про зростання тарифів.

Vodafone підніме ціни та послуги
Тарифи Vodafone виростуть в ціні

Також інтернет оператор “Воля” повідомив, що деякі пакети послуг подорожчають. Користувачі отримали повідомлення, що старі тарифні плани ліквідують і замінюють на нові. Новий тариф вищий на 40 грн в місяць.

"Воля" змінює ціни на інтернет

В Україні інтернет рано чи пізно сильно подорожчає. Ринок уже перенасичений провайдерами, тому працювати за нинішніми цінами стає просто невигідно. Ера щодо дешевого інтернету добігає кінця, і вже скоро українці будуть платити більше.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас