Українцям нараховують фейкові борги за газ: ексміністру “намалювали” мінус

борги за газ, оплатили але є борг за газ, відключення газу

Українці оплачують рахунки за газ, а потім отримують повідомлення про можливе вимкнення через борги. Рахунки, які відображаються в кабінетах, плутають. У підсумку за доставку газу сплачують тій компанії, якій потрібно оплачувати тільки за використані кубометри.

Як повідомляє OBOZREVATEL, про таку проблему на своїй сторінці у Facebook написав колишній міністр фінансів Олександр Данилюк, якому пригрозили вимкнути комунальну послугу. “У січні отримав рахунок за газ, сплатив через ПриватБанк. Сьогодні отримав повідомлення від КиївОблГаз про примусове вимкнення через заборгованість. Зателефонував до компанії. Мені запропонували алгоритм вирішення моєї проблеми, саме МОЄЇ. Виявляється, гроші були отримані на КиївОблГазЗбут. І тепер я маю звертатися у відділення з документами для повернення суми”, – написав Данилюк.

Борги за комуналку

“Виявляється, це типова проблема. Або з технічних причин, або з інших гроші з’являються на паралельному рахунку тієї ж самої або пов’язаної компанії. Колцентр бачить ці гроші, але перенести не може. Скільки людей мають витрачати свій час, щоб вирішити проблему, поки компанія користується їхніми грошима та зловживає маніпулятивними тактиками?” – обурився політик.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас