Український стартап Weld Money запускає сервіс криптовалютних карт

Weld Money

Weld Money – емітент фіатних Visa карт, які можна легко підключати до будь-яких криптобірж і гаманців, на яких зберігаються цифрові активи і здійснювати покупки в Інтернет або через POS-термінал в будь-яких магазинах по всьому світу.

При оплаті через Google / Apple Pay банк відпускає фіатну транзакцію в овердрафт (безвідсотковий кредит), а Weld миттєво здійснює переклад потрібної для покупки суми в криптовалюті з балансу користувача на свій корпоративний обліковий запис на цій же біржі. Інноваційна архітектура не вимагає попереднього поповнення карти, а також дозволяє уникнути високих комісій блокчейна, за рахунок безкоштовних внутрішньобіржових переказів. Баланси Twitch, Steam, Tiktok та інші цифрові активи будуть доступні в якості засобу оплати на другому етапі карт Weld.

Це перший сервіс криптовалютних карт, якому вдалося підписати угоду про емісію карт з банками і регулюючими органами в регіоні СНД.

Відомі постачальники дебетових криптовалютних карт, зокрема, Bitwala, Wirex, Revolut, BlackCatCard, а також карти ключових криптовалютних бірж (Binance, Coinbase) зручні, але обмежені в використанні через високі комісії і збори, а також не можуть використовуватися резидентами країн, що розвиваються.

Чому це цікаво країнам СНД і не тільки:

Згідно зі статистикою сервісу Chainalysis пострадянські країни знаходяться на першому місці в світі за кількістю активних користувачів крипти. Незважаючи на це жителі цих країн до сих пір не мають простий і надійний платіжний картковий криптовалютний сервіс. Найбільший гравець ринку, Binance Pay, уникає розширення в цьому регіоні через труднощі отримання ліцензій і переговорів з банками.

Саме тому Weld Money обрали Україну та Балтійські країни, де засновники Weld мають досвід розбудови успішних бізнесів, зв’язки з банками і «блакитний океан» для здорової конкуренції, як регіонів для запуску пілотного проекту криптовалютних карт.

Як і коли приєднатися:

22 вересня токени WELD будуть доступні для покупки на біржах DEX: Uniswap і PancakeSwap, а через 2 тижні і на CEXes: Gate.io та інших

20-22 вересня IDO відбудеться на платформах Zendit (Mantra Dao), A2Dao, Hacken, AnyPad

Подати заявку на отримання карти Weld можна тут – https://weld.money/

Додаткова інфо:

WELD is dijital assents paymant provaider for post fiat epoche!

Джерело Interfax.

  •   

Рекомендовано для Вас