Українськомовні блогери просять посприяти у відкритті офісу TikTok в Україні

ДАНИЛО ГАЙДАМАХА (ЧОРНОБРОВИЙ)

Блогери скаржаться на упереджене ставлення модераторів TikTok на догоду Росії та просять Президента звернутися до компанії з проханням створити офіс в Україні.

Петицію до Президента створила Назарова Ніно Зазаєвна 10 лютого 2021 року. Станом на 9 березня петиція має 686 з 25 000 необхідних.

Долучитися до ініціативи та підписати петицію можна тут: https://petition.president.gov.ua/petition/112934

“Підтримайте ініціативу українськомовних блогерів про розміщення офісу Тікток в Україні.
Через то, що найближчий до нас офіс знаходиться в Москві – заблокований гештег #ато, відсутня будь яка програма розвитку українськомовних талантів, блокуються відео з неугодними для росіян словами. Ми не частина РФ і не маємо бути відповідними її цензурі“, – йдеться у тексті петиції.

“Залишається всього лише 63 дні до кінця збору підписів! Участь кожного у цій спільній справі НАДВАЖЛИВА. Найлегше пройти реєстрацію через BANK ID. Так, авторизація трохи запарна, але це не більше 5 хвилин вашого часу на різку відсіч агресору!”, – написав у своєму телеграм-каналі перший українськомовний блогер TikTok Данило Гайдамаха (@chornobrovyi).

@chornobrovyi

підпиши петицію! ✍️ #офісвукраїну

♬ Funky Town – The Dance Queen Group

Раніше офіцер ЗСУ, блогер-аналітик Анатолій Штефан на своїй сторінці у фейсбук писав про те, що TikTok заблокув досить поширений українцями хештег #АТО, який в цій мережі набирав мільйонних переглядів.

За його інформацією, з блокуванням хештегу з ТОПів переглядів зникли всі відео російсько-української війни, докази російської агресії, відео з нашими воїнами, а також всі відео, де був записаний цей хештег отримали приховане блокування.

Наразі відео доступні тільки на сторінці авторів, а не індексуються в загальному перегляді.

Одне з неймовірно зворушливих відео Данила Гайдамахи поширив Анатолій Штефан:

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас